Friday 26th February 2021

    ऐम्नेष्टी इन्टरनेशनल नेपाल समुह -३१ परासीको २४ औ बार्षिक साधारण सभा सम्पन्न    सरावल गाउँपालिकाद्वारा हाेमस्टे सन्चालन सम्बन्धि तालिम सुरु    काङ्ग्रेसद्धारा शुभकामना आदानप्रदान तथा कार्यकर्ता भेटघाट कार्यक्रम सम्पन्न    नेपाली काङ्ग्रेस द्वारा श्रद्धाञ्जली कार्यक्रम सम्पन्न    नेकपामा पहिरो,वडा कमिटी अध्यक्ष सहित ७५ जना काङ्ग्रेसमा प्रवेश

नवलपरासी पश्चिम सुस्ता गाउँपालिकामा ७३ जनाले गरे काङ्ग्रेस प्रवेश

२०७७ आश्विन ६, मंगलवार सुस्तानेपाल .कम

रियाज अलि,असोज ६,नवलपरासी पश्चिम
पश्चिम नवलपरासी नेपाली कांग्रेस सुस्ता गाउपालिका कमिटीको आयोजनामा भएको पार्टी कार्यकर्ता भेटघाट र पार्टी प्रवेश कार्यक्रम सम्पन्न भएको छ। नेकपा ,जसपा लगायत विभिन्न राजनीति दलबाट ७३ जना पार्टी प्रवेश गरेका छन ।

कार्यकर्ता भेटघाट एवं पार्टी प्रवेश कार्यक्रममा नेपाली काङ्ग्रेस केन्द्रिय सदस्य मा.देवेन्द्र कण्डेलज्युको प्रमुख आतिथ्यतामा जिल्ला सभापति बिष्णु पौडेलको बिशिस्ट आतिथ्यता जिल्ला सह-सचिब एवम जिसस प्रमुख शिव शन्कर राय,जिल्ला सद्स्य,केन्द्रिय बिभाग सदस्य लगायत नेता कार्यकर्ताको समुपस्तिथिमा सम्पन्न भएको हो ।

सोही कार्यक्रममा विभिन्न पार्टी परित्याग गरि ७३ जनालाई पार्टी प्रवेश सहित प्रमुख अतिथीज्यु बाट पार्टी सदस्यता हस्तान्तरण गरिएको कण्डेलका स्वकीय सचिव कमल किशोर रायमाझीले जानकारी दिनु भयो ।


en_USEnglish
en_USEnglish