Friday 5th March 2021

    ऐम्नेष्टी इन्टरनेशनल नेपाल समुह -३१ परासीको २४ औ बार्षिक साधारण सभा सम्पन्न    सरावल गाउँपालिकाद्वारा हाेमस्टे सन्चालन सम्बन्धि तालिम सुरु    काङ्ग्रेसद्धारा शुभकामना आदानप्रदान तथा कार्यकर्ता भेटघाट कार्यक्रम सम्पन्न    नेपाली काङ्ग्रेस द्वारा श्रद्धाञ्जली कार्यक्रम सम्पन्न    नेकपामा पहिरो,वडा कमिटी अध्यक्ष सहित ७५ जना काङ्ग्रेसमा प्रवेश

जिल्ला प्रहरी कार्यालय पश्चिम नवलपरासीका दुई जनामा कोरोना पुष्टि

२०७७ भाद्र १४, आईतवार सुस्तानेपाल .कम

जिल्ला प्रहरी कार्यालय पश्चिम नवलपरासीका दुई जनामा कोरोना पुष्टि

नवलपरासी /भदौ १४

जिल्ला प्रहरी कार्यालय पश्चिम नवलपरासीका दुई जनामा कोराना भाइरस संक्रमण पुष्टि भएको छ । संक्रमितहरु २३ र ४१ वर्षीय पुरुषहरु रहेको जिल्ला स्वास्थ्य कार्यालय पश्चिम नवलपरासीले जानकारी दिएको छ । परासीको एक विटमा खटिएका एक असई र जवानमा कोरोना देखिएको हो ।

उनीहरु हिजो शंका लागि पृथ्वी चन्द्र अस्पतालमा आफै स्वाव दिन आएका थिए । ४७ जनाको परीक्षण गराएकोमा उनीहरुको रिपोर्ट पोजेटिभ आएको हो । पश्चिम नवलपरासीमा पहिलो पटक प्रहरीमा कोरोना संक्रमण देखिएको छ । यससँगै जिल्लामा थप जोखिम बढेको छ ।

पश्चिम नवलपरासीमा कोरोना संक्रमितको संङ्ख्या २४१ पुगेको छ । यसअघि शनिबार एक शसस्त्र प्रहरीमा कोरोना संक्रमण पुष्टि भएको थियो । संक्रमित प्रहरीहरुलाई सुनवल नगरपालिकाले बनाएको आइसोलेसनमा पठाइएको प्रहरी उपरीक्षक केसीले बताउनुभयो ।


en_USEnglish