Tuesday 11th May 2021

    केपी ओली एमालेका अन्तिम प्रधानमन्त्री : कण्डेल    अध्यक्ष ओलीले माधव नेपाल र भीम रावललाई गरे कारवाही, ६ महिनाका लागि पार्टीको साधारण सदस्यबाटै निलम्बन    ऐम्नेष्टी इन्टरनेशनल नेपाल समुह -३१ परासीको २४ औ बार्षिक साधारण सभा सम्पन्न    सरावल गाउँपालिकाद्वारा हाेमस्टे सन्चालन सम्बन्धि तालिम सुरु    काङ्ग्रेसद्धारा शुभकामना आदानप्रदान तथा कार्यकर्ता भेटघाट कार्यक्रम सम्पन्न

एक घर एक पिसिआर परिक्षणकाे ब्यवस्था मिलाउन नेपाली काङ्ग्रेसको माग

२०७७ भाद्र ९, मंगलवार सुस्तानेपाल .कम

एक घर एक पिसिआर परिक्षणकाे ब्यवस्था मिलाउन नेपाली काङ्ग्रेसको माग

उमेश बि.क / नवलपरासी पस्चिम ,९ भदौ

एक घर एक पिसिअार परिक्षणकाे ब्यवस्था मिलाउन नेपाली काङ्ग्रेस बर्दघाट नगर समितिले माग गरेको छ ।

नवलपरासी पश्चिमीमा समुदाय स्तरमा काेराेना भाइरस काेभिड १९ दिनानुदिन बढ्दै गइरहेको हुनाले नेपाली काङ्ग्रेस बर्दघाट नगर समितिका सभापति शम्भुलाल श्रेष्ठले बर्दघाट नगरपालिकाका नगरप्रमुख संग अाग्रह गर्दै ध्यानाकर्षण पत्र बुझाउनु भएको हाे ।

काेराेना भाइरस काेभिड १९ समुदायस्तरमा पुगि सकेकाे अवस्थामा बर्दघाट नगरबासीहरुकाे सुरक्षा गर्ने प्रमुख जिम्मेवारी बर्दघाट नगरपालिकाकाे रहेकाे र नगरपालिकाद्वारा सम्प्रेशीत सुचना र जारी गरिएको स्वास्थ्य मापदण्ड पालना गर्नुपर्ने नगरबासिहरुकाे प्रमुख कर्तव्य रहेकाे बताउदै जिल्ला भित्र नेषधाज्ञा गरिएको अवस्थामा नेषधाज्ञालाई प्रभावकारी रुपमा पालना गर्न सम्पूर्ण जनसमुदायमा अपिल गर्दै नगरबासीहरुकाे एक घर एक पिसिअार परिक्षण गर्नुपर्ने सभापति श्रेष्ठले जाेडदार माग गर्नुभएको छ ।

साथै नेषधाज्ञाकाे समयमा दैनिक ज्यालादारी गर्ने बिपन्न र गरिब जन्तालाई दुई छाक खान पाउने अवस्थाकाे सुनिश्चितताकाे लागि छिटोभन्दा छिटो राहत वितरण गर्न बर्दघाट नगरपालिकालाई जाेडदार माग गर्दै ध्यानाकर्षण पत्र बुझाउनु भएको हाे।


en_USEnglish