Tuesday 11th May 2021

    केपी ओली एमालेका अन्तिम प्रधानमन्त्री : कण्डेल    अध्यक्ष ओलीले माधव नेपाल र भीम रावललाई गरे कारवाही, ६ महिनाका लागि पार्टीको साधारण सदस्यबाटै निलम्बन    ऐम्नेष्टी इन्टरनेशनल नेपाल समुह -३१ परासीको २४ औ बार्षिक साधारण सभा सम्पन्न    सरावल गाउँपालिकाद्वारा हाेमस्टे सन्चालन सम्बन्धि तालिम सुरु    काङ्ग्रेसद्धारा शुभकामना आदानप्रदान तथा कार्यकर्ता भेटघाट कार्यक्रम सम्पन्न

लकडाउनमा फसेकालाई मेचीनगर बाट बिदा गरियो

२०७७ बैशाख २, मंगलवार सुस्तानेपाल .कम

लामो लकडाउनका कारण काँकडभिट्टामा अलपत्र परेका  नेपालीलाई सोमबार आआफ्नो घर पठाइएको छ । इलाका प्रहरी कार्यालय काँकडभिट्टाका डीएसपी राजेन्द्र पोखरेलका अनुसार स्थानीय सरकारसँगको सहकार्यमा दुइटा बसमार्फत उनीहरुलाई घर पठाइएको हो । ३४ जना यात्री बोकेको बस काठमाडौं तर्फ गएको छ । ३६ जना चढेको बस धनगढी पठाइएको छ ।

 

कांकडभिट्टका विभिन्न गेष्ट हाउसमा र मेचीनगरको क्वारेन्टाइनमा बसेर १४ विश्व स्वास्थ्य संगठनले तोकिएका सिमा समय र आधारभूत स्वास्थ्य जाँच भएका यात्रुहरुलाई पठाइएको प्रहरीले जनाएको छ । लकडाउनका कारण नुवाकोट, धादिङ तथा सुदूर पश्चिमका बाजुरा, बझाङ, जुम्ला, हुम्लाका नेपाली सीमा सहरमा अलपत्र थिए ।

झापाका प्रमुख जिल्ला अधिकारी उदयबहादुर रानाले गृह मन्त्रालयको समन्वयमा अलपत्रहरुलाई सम्बन्धित जिल्ला पठाइएको जानकारी दिए । ुलामो समयदेखि अलपत्र भएर बेखर्ची बनेका हरुले आआफ्नो परिचय प्रमाण पत्र राखेर होटल गेष्ट हाउसलाई लबडाउन पनि आफूले बसेके खाएको दिर्ने गरी जान दिएको एक होटल व्यवसायीले बताए ।


en_USEnglish