Friday 26th February 2021

    ऐम्नेष्टी इन्टरनेशनल नेपाल समुह -३१ परासीको २४ औ बार्षिक साधारण सभा सम्पन्न    सरावल गाउँपालिकाद्वारा हाेमस्टे सन्चालन सम्बन्धि तालिम सुरु    काङ्ग्रेसद्धारा शुभकामना आदानप्रदान तथा कार्यकर्ता भेटघाट कार्यक्रम सम्पन्न    नेपाली काङ्ग्रेस द्वारा श्रद्धाञ्जली कार्यक्रम सम्पन्न    नेकपामा पहिरो,वडा कमिटी अध्यक्ष सहित ७५ जना काङ्ग्रेसमा प्रवेश

१५० आवास घर को शिलान्यास गर्दै सुस्ता गाउ पालिका अध्यक्ष राम प्रसाद पाण्डेय

२०७६ माघ १२, आईतवार सुस्तानेपाल .कम

नवलपरासी माघ १२ , प्रदेश नं ५ सरकारद्दारा विनियोजित रकम अनुसार ऐतिहासिक भुमि सुस्ताकोरक्षा गर्दै  खटिएका दलित, गरिब तथा अतिविपन्न परिवारकालागि १५० आवास घर निर्माण हुने भएको छ ।

कुल ५ करोड ३३ लाख रुपैयामा निमार्णगरिने लक्ष्यका साथ आज एक कार्यक्रमका विच सुस्ता गाँऊपालिकाका अध्यक्ष राम प्रसाद पाण्डेले आवस निर्माण स्थल सुस्ता गाँऊपालिका वडा नं. ५ मा आवस भवनको शिलन्यास गर्नुभयो र साथ मा उपाध्यक्ष ईन्द्र कुमारी थरुनि ,वडा नं२ अध्यक्ष एवम प्रवक्ता कृष्णलाल मुखिया,वडा नं ५ अध्यक्ष प्रभुनाथ यादव,वडा सदस्य आदम खाँ,पनि कार्य क्रम मा सहभागी हुनुभएको थियो ।

उक्त कार्यक्रममा बोल्दै अध्यक्ष पाण्डेले नदिपारीको नेपालको ऐतिहासिक भूमीका लागि अहोरात्र खटिएका सुस्ता बासीकालागि आफ्नो पहलमा सानो भएपनि जिवन सहजीकरणकालागि एउटा प्रयास गरेको बताउनुभयो । उहाँले जनताको खुसी नै आफ्नो सुखी भएको बताउदै त्यस तर्फ हरेक पल संयम भएर लाग्ने बताउदै चाडै नै अन्य विकासका कार्य गर्ने जानकारी पनि दिनुभयो

 


en_USEnglish
en_USEnglish