Tuesday 11th May 2021

    केपी ओली एमालेका अन्तिम प्रधानमन्त्री : कण्डेल    अध्यक्ष ओलीले माधव नेपाल र भीम रावललाई गरे कारवाही, ६ महिनाका लागि पार्टीको साधारण सदस्यबाटै निलम्बन    ऐम्नेष्टी इन्टरनेशनल नेपाल समुह -३१ परासीको २४ औ बार्षिक साधारण सभा सम्पन्न    सरावल गाउँपालिकाद्वारा हाेमस्टे सन्चालन सम्बन्धि तालिम सुरु    काङ्ग्रेसद्धारा शुभकामना आदानप्रदान तथा कार्यकर्ता भेटघाट कार्यक्रम सम्पन्न

प्रहरी सवार मिनि ट्रक दुर्घटना एकको मृतु तिस घाइते

२०७६ माघ १, बुधबार सुस्तानेपाल .कम

तनहुँको देवघाटबाट पोखरा जाँदै गरेको प्रहरीको मिनी ट्रक दाशढुंगा नजिकै दुर्घटनामा परेको छ। देवघाटधाम मेला समापन गरेर फर्किएको पोखरा, गोरखा र आँबुखैरेनीबाट आएका प्रहरी चढेको गाडी दुर्घटना ग्रस्त भएको हो। दुर्घटनामा एक जनाको मृत्यु र ३० जना प्रहरी घाइते भएका छन् । मृत्यु हुनेमा प्रहरी जवान सन्दीप केसी रहेका छन् । अन्य ५ जनाको अवस्था गम्भीर रहेको बताइएको छ । उक्त ट्रकमा ३४ जना प्रहरी सवार थिए। घाइतेहरुको भरतपुर मेडिकल कलेज र चितवन मेडिकल कलेजमा उपचार भइरहेको छ । माघी मेलाको सुरक्षाका लागि आएको बा १ ग २११८ नम्वरको गाडी फर्कने क्रममा दासढुङ्गा पुलपारी घुम्तीमा दुर्घटना भएको हो। माघे संक्रान्तिका अवसरमा देवघाटमा ठूलो मेला लाग्ने गर्छ। घटनाबारे विस्तृत विवरण आउँन बाँकी छ ।


en_USEnglish