Tuesday 11th May 2021

    केपी ओली एमालेका अन्तिम प्रधानमन्त्री : कण्डेल    अध्यक्ष ओलीले माधव नेपाल र भीम रावललाई गरे कारवाही, ६ महिनाका लागि पार्टीको साधारण सदस्यबाटै निलम्बन    ऐम्नेष्टी इन्टरनेशनल नेपाल समुह -३१ परासीको २४ औ बार्षिक साधारण सभा सम्पन्न    सरावल गाउँपालिकाद्वारा हाेमस्टे सन्चालन सम्बन्धि तालिम सुरु    काङ्ग्रेसद्धारा शुभकामना आदानप्रदान तथा कार्यकर्ता भेटघाट कार्यक्रम सम्पन्न

लायन्स क्लव अफ पोखरा सम्वृद्विद्धारा विद्यालयलाई सहयोग

२०७६ पुष २७, आईतवार सुस्तानेपाल .कम

लायन्स क्लव अफ पोखरा सम्वृद्विद्धारा दृष्टी विहीन विद्यालयलाई खानेपानी टङकी र सेतो छडी सहयोग गरेको छ । क्लबले छात्रावासमा रहेका विद्यार्थीहरुलाई सहयोग गर्दै आइरहेको अध्यक्ष राधिका थापाले बताईन् ।
सहयोग हस्तानतरण गर्दै डिष्ट्रीक चिफ एड्भाईजर महेन्द्र पौडेलले आवश्यकता रहेको ठाउँमा सहयोग पु्याउनु लायन्सको मुख्य सिद्धान्त रहेको बताए । रेडियो सराङ्गकोटका कार्यकारी निर्देशक कृष्ण थापाले सामाजिक कार्यमा महत्वपूर्ण भूमिका खेलेको बताए ।
क्लबका कोषाध्यक्ष शान्ति क्षेष्ठले स्वर्गीय आमाको स्मृतिमा सो टयाङकी सहयोग गरेकी थिइन् । क्लबले सहयोग स्वरुप उषाकिरण आधारभूत विद्यालयका विद्यार्थीहरुलाई न्यानो कपडा, डे«स, स्टेशनरी समेत वितरण गरेको छ ।
क्लबका अध्यक्ष राधिका थापाको सभापतित्वमा भएको कार्यक्रममा निर्वतमान अध्यक्ष कुश्मा राणा, विद्यालयका शिक्षक टेक बहादुर थापा, कार्यक्रम संयोजक ललिता रंन्जीत, सचिव देवी क्षेष्ठ लगायतले आ–आफ्नो धारणा राखेका थिए ।


en_USEnglish