Tuesday 11th May 2021

    केपी ओली एमालेका अन्तिम प्रधानमन्त्री : कण्डेल    अध्यक्ष ओलीले माधव नेपाल र भीम रावललाई गरे कारवाही, ६ महिनाका लागि पार्टीको साधारण सदस्यबाटै निलम्बन    ऐम्नेष्टी इन्टरनेशनल नेपाल समुह -३१ परासीको २४ औ बार्षिक साधारण सभा सम्पन्न    सरावल गाउँपालिकाद्वारा हाेमस्टे सन्चालन सम्बन्धि तालिम सुरु    काङ्ग्रेसद्धारा शुभकामना आदानप्रदान तथा कार्यकर्ता भेटघाट कार्यक्रम सम्पन्न

राष्ट्रिय परोपकार महिला समितिको अध्यक्षमा रेनु थापा

२०७६ पुष २५, शुक्रबार सुस्तानेपाल .कम

राष्ट्रिय परोपकार महासंघ पोखरा नगर महिला समितिको तेस्रो अधिवेशनले रेनु थापाको अध्यक्षतामा १५ सदस्य कार्यसमिति चयन गरेको छ ।
सो समितिको उपाध्यक्ष कल्पना क्षेत्री, सचिव अम्बीका ढकाल, सह–सचिव शान्ति ओझा, कोषाध्यक्ष साग्रीला के.सी. र सदस्यहरुमा कमला शर्मा, रमा बराल, गीता लामिछाने, शुसिला रानाभाट, सरस्वती भण्डारी, सीता भण्डारी, कविता कार्की, प्रीया थापा रहेका छन् । सो समितिको घोषणा निवार्चन समितिका संयोजक कृष्ण थापाले गर्दै कार्यकालको लागि सफलताको शुभकामना दिएका छन् । सो अधिवेशनको उद्घाटन गर्दै महासंघका केन्द्रीय अध्यक्ष कमलनयन गौतमले धर्म संस्कृतिका रक्षा हेतु नारी शक्ति देवीको रुपमा लाग्नुपर्ने बताए । महासंघले नेपालभरि सामाजिक धार्मिक कार्यका लागि सकृय रहेको बताए ।क्षेत्री समाज नेपालका केन्द्रीय उपाध्यक्ष कृष्ण बहादुर थापाले असल समाज निर्माणमा महिला समिति मार्फत भएको कृयाकलाप प्रंशसा योग्य रहेको बताए । सल्लाहाकार शुस्मा पौडेलले नहुने, नसक्नेलाई सेवाको भावना महिला समुहहरुले लिनुपर्ने बताइन् ।
कार्यक्रममा अक्षय कोष दाता सरस्वती गुरुङ्गले महिलाहरुको सहभागीता सबै क्षेत्रमा सम्मानजनक हुनपर्ने बताइन् । समितिका अध्यक्ष रेनु थापाको सभापतित्वमा भएको कार्यक्रममा सल्लाहाकार सरिता कार्की, सचिव अम्बीका ढकाल, कोषाध्यक्ष कल्पना बास्तोला, सल्लाहाकार गिरी कोइराला, जिल्ला सचिव राजेन्द्र पौडेल लगायतले आ–आफ्नो धारणा राखेका थिए । महासंघको वार्षिक कार्यक्रम अन्र्तगत पौष २६ देखि माघ ४ गतेसम्म श्रीमद् भागवत महा उत्सव तथा तेस्रो महाधिवेशन हुने भएको छ ।


en_USEnglish