Tuesday 11th May 2021

    केपी ओली एमालेका अन्तिम प्रधानमन्त्री : कण्डेल    अध्यक्ष ओलीले माधव नेपाल र भीम रावललाई गरे कारवाही, ६ महिनाका लागि पार्टीको साधारण सदस्यबाटै निलम्बन    ऐम्नेष्टी इन्टरनेशनल नेपाल समुह -३१ परासीको २४ औ बार्षिक साधारण सभा सम्पन्न    सरावल गाउँपालिकाद्वारा हाेमस्टे सन्चालन सम्बन्धि तालिम सुरु    काङ्ग्रेसद्धारा शुभकामना आदानप्रदान तथा कार्यकर्ता भेटघाट कार्यक्रम सम्पन्न

पथिक फाउण्डेशन(पि.टि.एस.सी.)को आयोजनामा पौष २६ गते रेकी कार्यक्रम हुने

२०७६ पुष २१, सोमबार सुस्तानेपाल .कम

पथिक फाउण्डेशन(पि.टि.एस.सी.), हेल्थ यूनिट कुपण्डोल, काठमाण्डौंको आयोजनामा पौष २६ गते रेकी कार्यक्रम हुने भएको छ । स्वास्थ्य एवं आनन्दित जीवनका लागि ब्रहमउर्जा अर्थात रेकी कार्यक्रम बुढीबजार लेखनाथ स्थित शिव मन्दिरमा हुने भएको हो ।

पथिक ज्ञान निकेतन स्कुल काठमाण्डौंका कोओडिनेटर तथा शिक्षक रेकी मास्टर साइमोन दाहालद्धारा रेकी अर्थात हिलिङ कार्यक्रम हुने भएको फाउण्डेशनका योगासन एवं प्राणायामकी प्रशिक्षक शिवानी योगिनीले जानकारी दिइन् ।

प्रशिक्षक योगिनीका अनुसार रेकी एउटा सकारात्मक उपचार उर्जा भएको जसलाई स्वस्थ्य र आनन्दित जीवन बाच्नका लागि सबैले सिक्न सकिने पनि बताइन् । रेकीले शारीरिक स्वास्थ्य एवं मानसिक र भौतिक उपचार प्रदान गर्दै आध्यामिक शक्तिको विकास गर्ने समेत उनले जानकारी दिएकी छन् ।


en_USEnglish