Friday 26th February 2021

    ऐम्नेष्टी इन्टरनेशनल नेपाल समुह -३१ परासीको २४ औ बार्षिक साधारण सभा सम्पन्न    सरावल गाउँपालिकाद्वारा हाेमस्टे सन्चालन सम्बन्धि तालिम सुरु    काङ्ग्रेसद्धारा शुभकामना आदानप्रदान तथा कार्यकर्ता भेटघाट कार्यक्रम सम्पन्न    नेपाली काङ्ग्रेस द्वारा श्रद्धाञ्जली कार्यक्रम सम्पन्न    नेकपामा पहिरो,वडा कमिटी अध्यक्ष सहित ७५ जना काङ्ग्रेसमा प्रवेश

क्यापिटल टाउनको अध्यक्षमा अर्जुन थापा

२०७६ पुष ६, आईतवार सुस्तानेपाल .कम

पोखरा, ५ शनिबार । लायन्स क्लब अफ पोखरा क्यापिटल टाउनको अध्यक्षमा युवा व्यवसायी अर्जुन थापा सर्वसम्मत चयन भएका छन् । शनिबार पोखरामा भएको एक भेलाबाट थापा सर्वसम्मत अध्यक्ष चयन भएका हुन् ।
क्लबको प्रथम उपाध्यक्षमा नारायण गुरुङ, द्वितीय उपाध्यक्षमा राजेन्द्रप्रसाद घिमिरे, तृतीय उपाध्यक्षमा तिलकबहादुर गुरुङ र सचिवमा रोहित श्रेष्ठ चयन भएका छन् । क्लब एडमिनिष्टेटरमा राजन गुरुङ, कोषाध्यक्षमा पदमबहादुर गुरुङ, सहसचिवमा विकास गुरुङ र सहकोषाध्यक्षमा विनोद थापा चयन भए ।
पब्लिक रिलेसन अफिसरमा गौतम थापा, सर्भिस चियरपर्सनमा बमबहादुर गुरुङ र निर्देशकहरुमा भीमप्रसाद गुरुङ, अमित गुरुङ, प्रशुराम थापा, सुजन ढकाल, विश्वास गहतराज, सन्तोष गुरुङ चयन भएका छन् ।
लायन्स क्लब अफ पोखरा मिड टाउनले नयाँ क्लब स्पोन्सर गरेको हो । मिड टाउनका अध्यक्ष सुरेन्द्र पौडेलको अध्यक्षतामा आयोजित कार्यक्रममा डिष्ट्रिक्टका पढाऔं अभियान प्रमुख चण्डिप्रसाद अर्यालले प्रशिक्षण प्रदान गरेका थिए । कार्यक्रममा मिड टाउनका सचिव विकास भुर्तेल, कोषाध्यक्ष लेखबहादुर केसी लगायतले बोलेका थिए । नवनिर्वाचित अध्यक्ष थापाले क्लब मार्फत सामाजिक कार्यक्रमहरु गरिने प्रतिबद्धता व्यक्त गरे ।


en_USEnglish
en_USEnglish